Եթովպիական խմբի ընկերությունը այցելում է Շանհայ Պանդա, ուսումնասիրելու Աֆրիկայում ուլտրաձայնային ջրաչափերի շուկայական հեռանկարները
Վերջերս հայտնի եթովպիական խմբի ընկերության բարձր մակարդակի պատվիրակությունն այցելեց Շանհայի պանդայի խմբի խելացի ջրաչափերի արտադրության բաժին: Երկու կողմերը խորը քննարկում ունեցան աֆրիկյան շուկայում ուլտրաձայնային ջրաչափերի դիմումի եւ հետագա զարգացման հեռանկարների վերաբերյալ: Այս այցը ոչ միայն նշում է երկու կուսակցությունների միջեւ համագործակցային հարաբերությունների հետագա խորացումը, այլեւ նոր խթան է ներմուծում աֆրիկյան շուկայում ուլտրաձայնային ջրաչափերի ընդլայնման մեջ:
Որպես կարեւոր տնտեսություն Աֆրիկայում, Եթովպիան զգալի առաջընթաց է գրանցել ենթակառուցվածքների կառուցման, Smart City Construction- ի եւ Կանաչ տրանսպորտի վերափոխում վերջին տարիներին: Քանի որ երկիրը մեծ ուշադրություն է դարձնում ջրային ռեսուրսների կառավարման եւ խելացի ջրի գործերին, ուլտրաձայնային ջրաչափերին, որպես խելացի ջրաչափերի տեսակը, մեծ ճշգրտության, երկար կյանքի եւ խելացի կառավարման միջոցով ցուցաբերել են մեծ դիմումների ներուժ:
Այցի ընթացքում Եթովպիական պատվիրակությունը մանրամասնորեն սովորեց Շանհայ Պանդայի R & D ուժի, արտադրանքի կատարման եւ շուկայի դիմումի մասին ուլտրաձայնային ջրաչափերի ոլորտում: Որպես Չինաստանում Խելացի ջրաչափի առաջատար արտադրող, Շանհայ Պանդան երկար տարիների փորձ ունի ուլտրաձայնային ջրաչափերի հետազոտության եւ զարգացման եւ արտադրության մեջ: Դրա արտադրանքը լայնորեն կիրառվել է շատ ոլորտներում տանը եւ արտերկրում, ներառյալ խելացի քաղաքները, գյուղատնտեսական ոռոգումը, քաղաքային ջրամատակարարումը եւ այլն:
Երկու կողմերը կենտրոնացել են աֆրիկյան շուկայում ուլտրաձայնային ջրաչափերի կիրառելիության եւ շուկայի պահանջարկի վրա: Եթովպիական պատվիրակությունը հայտարարեց, որ Աֆրիկայի երկրները շարունակում են ավելի մեծ ուշադրություն դարձնել ջրային ռեսուրսների կառավարմանը եւ ջրային տնտեսության հասարակությունների կառուցմանը, ապագայում ուլտրաձայնային շուկայի հիմնական արտադրանքները կդառնան աֆրիկյան շուկայի հիմնական արտադրանքներից մեկը: Միեւնույն ժամանակ, նրանք նաեւ հույս ունեն ամրապնդել Շանհայ Պանդայի հետ համագործակցությունը, որպեսզի համատեղ խթանեն աֆրիկյան շուկայում ուլտրաձայնային ջրաչափերի մասշտաբների հանրաճանաչումը եւ կիրառումը:
Շանհայ Պանդան հայտարարել է, որ այն ակտիվորեն կպատասխանի աֆրիկյան շուկայի կարիքներին, շարունակաբար օպտիմիզացրեք արտադրանքի աշխատանքը, բարելավի ծառայության որակը եւ ապահովեք աֆրիկյան հաճախորդներին ավելի բարձրորակ ուլտրաձայնային ջրաչափերի արտադրանքներ եւ ծառայություններ: Միեւնույն ժամանակ, ընկերությունը կամրապնդի նաեւ համագործակցությունը աֆրիկյան երկրների հետ, ինչպիսիք են Եթովպիան, համատեղ խթանելու խելացի ջրային ծառայությունների կառուցումը եւ Աֆրիկայում ջրային ռեսուրսների կառավարման մակարդակի բարելավումը:
Այս այցը ոչ միայն երկու կողմերի միջեւ համագործակցության արժեքավոր հնարավորություններ է առաջացրել, այլեւ ամուր հիմք հիմք հանդիսանալ աֆրիկյան շուկայում ուլտրաձայնային ջրաչափերի խթանման եւ ժողովրդականացման համար: Ապագայում Շանհայ Պանդան կշարունակի ամրապնդել համագործակցությունը եւ փոխանակումը աֆրիկյան երկրների հետ, համատեղ նպաստել աֆրիկյան շուկայում ուլտրաձայնային ջրաչափերի լայն տարածմանը եւ ավելի շատ ներդրում ունենալ ջրային ռեսուրսների կառավարման եւ Աֆրիկայում: